خدمات دانش بنیان نیکی پژوه

شرکت نیکی پژوه با حمایت کریدور صادرات به منظور آشنایی با الزامات استاندارد ISO 13485 و همچنین با بررسی کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها، موسسات دانش بنیان و نظارت بر اجرا زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ایران و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی دولت به عنوان یک شرکت دانش بنیان و فعال در زمینه سلامت و تولید تجهیزات پزشکی به ثبت رسده است که خدمات و محصولات متنوعی را ارائه می‌کند.

اتاق فکر خلق ایده

خلاقیت در صنعت پزشکی که همواره عامل رشد در این علم بوده، تنها به وسیله ایده پروری و خلق ایده محقق می‌شود. به همین منظور شرکت دانش بنیان نیکی پژوه با تشکیل اتاق فکر خلق ایده و با ایجاد طوفان فکری، همواره در این مسیر پیشتاز است و برای افراد و شرکت‌ها با آگاهی کامل از روش‌های ایده پروری، فرصتی را جهت ثبت اختراع و مقاله معتبر، شرکت در جشنواره‌های داخلی و بین المللی، طراحی و ساخت نمونه اولیه از ایده و در نهایت راه‌اندازی خط تولید با جذب سرمایه گذار به همراه اخذ مجوزهای لازم ایجاد کرده است.
شما می‌توانید به منظور تهیه تجهیزات پزشکی، برون سپاری تولید تجهیزات مورد نظر و یا ایجاد محیط تولید استاندارد در مجموعه خودتان برای تحقق ایده، اهداف و همچنین راه‌یابی محصولات به عرصه تجارت داخلی و بین المللی با ما همکاری داشته باشید.

 • ایده پروری

  وجود خلاقیت در صنعت پزشکی همواره عاملی جهت رشد و توسعه این علم و خدمت به بشریت در حوزه سلامت و بهداشت بوده است. به همین منظور ایده پروری جایگاه بسیار ویژه‌ای در تولید تجهیزات پزشکی دارد.

 • خلق ایده

  خلق ایده مرحله‌ای بسیار با اهمیت بعد از پرورش ایده محسوب می‌شود زیرا هر گونه خطا یا محاسبات اشتباه می‌تواند خلاقیت در صنعت پزشکی با مشکل رو به رو سازد. به طور کلی طراحی و خلق تجهیزات پزشکی بسیار حیاتی و مهم است چرا که به طور مستقیم با سلامت انسان‌ها سر و کار دارد.

 • ثبت اختراع و مقاله معتبر

  شرکت طب و سلامت نیکی پژوه با بهره‌مندی از تیم بسیار قوی و با سابقه تا کنون در زمینه ثبت اختراع و مقاله معتبر در حوزه تجهیزات پزشکی و سلامت پیشتاز بوده است و همانطور که می‌دانید در دنیای امروز به ویژه در صنعت پزشکی هر ایده و اختراعی تاثیر زیادی در زندگی انسان‌ها دارد چرا که بعضاً سلامتی افراد در گرو همین اختراعات و تحقیقات علمی قرار می‌گیرد.

 • جشنواره‌های داخلی و بین المللی نوآوری

  حضور در جشنواره‌های داخلی و بین المللی نوآوری عاملی مهم جهت معرفی ایده و دستاوردها در زمینه پزشکی و سلامت است و تاکنون شرکت نیکی پژوه به دلیل بهره‌مندی از یک تیم تحقیق و توسعه با تخصص بالا، حضور موفقی را در این قبیل جشنواره‌ها از خود نشان داده است.

 • طراحی و ساخت نمونه اولیه

  طراحی و ساخت نمونه اولیه تجهیزات پزشکی بهتر است با کمترین احتمال خطا صورت پذیرد زیرا استفاده از نمونه نهایی تولید شده باید از سلامت و جان بیماران حفاظت کرده و در نهایت به روند بهبود و درمان آن‌ها کمک کند.

 • جذب سرمایه گذار

  استارت آپ‌های صنعت تجهیزات پزشکی روز به روز در حال تغییر و پیشرفت هستند زیرا جهان کنونی، هر روز با طیف وسیعی از اطلاعات و تحقیقات پزشکی جدید رو به رو می‌شود. به همین منظور صنعت تجهیزات پزشکی مانند سایر صنایع برای ادامه حیات خود علاوه بر خلاقیت و نوآوری به سرمایه گذار احتیاج دارد.

 • راه اندازی خط تولید

  بعد از طی کردن مراحلی چون ایده پروری و خلق ایده، ثبت اختراع و انتشار مقاله، شرکت در جشنواره‌های داخلی و بین المللی نوآوری، طراحی و ساخت نمونه اولیه با استفاده از پرینتر سه بعدی و جذب سرمایه گذار، نوبت به راه اندازی خط تولید تجهیزات پزشکی مورد نظر می‌رسد.

 • اخذ مجوز لازم

  از آن جایی که اخذ مجوز و استانداردهای لازم در صنایع حساس و مهمی مانند صنعت تولید تجهیزات پزشکی حرف اول را می‌زند و عدم رعایت الزامات موجود در انواع مجوزهای داخلی و استانداردهای بین المللی می‌تواند صدمات مالی، روحی و جسمی جبران ناپذیری را به بیماران و کادر درمانی که از این تجهیزات استفاده می‌کنند، وارد نماید.

عنوان برای تست

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

نیکی پژوه طب و سلامت

شرکت دانش بنیان طب و سلامت نیکی پژوه از سال ۱۳۸۴ کار خود را آغاز و در سال ۱۳۹۷ به طور رسمی اسم و برند خود را به ثبت رسانده است. این شرکت در زمینه تولید دستگاه‌های پزشکی مانند تنظیم کننده فشار کاف لوله تراشه و تجهیزات پزشکی مصرفی مانند تثبیت کننده بافت قلب فعالیت می‌کند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد شرکت دانش بنیان طب و سلامت نیکی پژوه محفوظ است.
طراحی وب