آزمایشگاه تخصصی نیکی پژوه

شرکت دانش بنیان طب و سلامت نیکی پژوه، با برخورداری از انواع آزمایشگاه تخصصی کلیه تست‌های لازم را جهت تولید تجهیزات پزشکی و مصرفی مانند تنظیم کننده فشار کاف لوله تراشه (ACPC) و تثبیت کننده بافت قلب یا لابستر برای تسهیل عمل جراحی قلب باز آف پمپ انجام می‌دهد.

عنوان

آزمایشگاه زیست سازگاری، آزمایشگاه ایمنی الکتریکی و آزمایشگاه میکروبی با اخذ استانداردهایی چون ISO 10933، IEC 60601-1، IEC 60601-1-2، ISO 11737-1، ISO 11737-2 بخش‌های تشکیل دهنده آزمایشگاه تخصصی در مجموعه ما به شمار می‌روند که با رعایت ملزومات ذکر شده در این استانداردها، امکان انجام انواع تست‌ طول عمر، تست اسکریلیتی، تست کانت میکروبی بعد از استریل، تست کانت میکروبی قبل از استریل و ... را برای انجام فرایند ساخت و عرضه تجهیزات در محیط‌ تولید کاملاً مناسب و استاندارد ایجاد می‌کند.

آزمایشگاه زیست سازگاری

به ساده ترین زبان، تست زیست سازگاری به توانایی یک ماده برای بهره‌گیری در یک کاربرد خاص همراه با پاسخ مناسب میزبان گفته می‌شود و زیست سازگاری تجهیزات پزشکی را معمولاً با انجام تست طول عمر، تست باقیمانده اتیلن اکساید و تست اسکریلیتی و ... انجام می‌دهند.

آزمایشگاه ایمنی الکتریکی

خطرات ناشی از الکتریسیته در محیط‌های درمانی که با تجهیزات پزشکی در ارتباط هستند، می‌تواند زیان‌های جانی و مالی جبران ناپذیری را به بیماران و حتی کادر درمان وارد کند.

آزمایشگاه میکروبی

آزمایشگاه میکروبی یکی از مهمترین بخش‌ها در بین سایر ازمایشگاه‌های تخصصی به شمار می‌رود زیرا بسیاری از فعالیت‌های مهم در این مرحله برای اطمینان از تجهیزات پزشکی انجام می‌شود.

عنوان

همچنین لازم به ذکر است شرکت ما که به عنوان مجموعه‌ای شتاب دهنده در جهت تحقق ایده و رونق کسب و کار شما با برخورداری از مجوزها و استانداردهای لازم فعالیت می‌کند و با کمک یک تیم تحقیق، توسعه و تولید متخصص و با تجربه، آماده عقد قرارداد و همکاری با افراد و شرکت‌هایی است که به هر دلیلی از امکانات لازم برای اجرایی کردن ایده‌های خود برای ورود به عرصه تجارت در صنعت تجهیزات پزشکی برخوردار نیستند.

نیکی پژوه طب و سلامت

شرکت دانش بنیان طب و سلامت نیکی پژوه از سال ۱۳۸۴ کار خود را آغاز و در سال ۱۳۹۷ به طور رسمی اسم و برند خود را به ثبت رسانده است. این شرکت در زمینه تولید دستگاه‌های پزشکی مانند تنظیم کننده فشار کاف لوله تراشه و تجهیزات پزشکی مصرفی مانند تثبیت کننده بافت قلب فعالیت می‌کند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد شرکت دانش بنیان طب و سلامت نیکی پژوه محفوظ است.
طراحی وب