اخذ پروانه و IRC کد

شرکت نیکی پژوه با سابقه درخشان در تولید انواع تجهیزات پزشکی بنابر تعهدات و اهدافی که از پیش تعیین کرده، تمامی فعالیت‌های خود را به صورت کاملاً قانونی و ضابطه‌مند به ثمر می‌رساند، به همین جهت نیز ضمن برخورداری از پروانه ساخت تجهیزات پزشکی و توانایی ایجاد محیط تولید استاندارد، از سازمان غذا و دارو جمهوری اسلامی ایران برای تمام تجهیزات تولیدی خود ایران کد یا همان شناسه اصالت کالا را دریافت می‌کند.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

عنوان

اخذ پروانه و IRC کد به منظور ورود به زنجیره تجاری در عرصه‌های داخلی و بین المللی در صنعت تجهیزات پزشکی برای تمام شرکت‌های فعال در حوزه سلامت امری بسیار مهم است،‌ چرا که وجود ایران کد و ارائه جزئیات برای هر محصول می‌تواند اعتماد مشتریان را بیش از پیش به خود جلب نماید.

مجوز تولید

شرکت دانش بنیان نیکی پژوه با اخذ پروانه و مجوز تولید و همچنین دریافت گواهینامه استاندارد ISO 13485  برای مدیریت کیفیت تولید تجهیزات پزشکی، تمام فعالیت‌های خود را مطابق با الزامات و موارد موجود در این استانداردها انجام می‌دهد تا بتواند محصولی با کیفیت اما با هزینه بسیار پایینتر به جامعه پزشکی ارائه کرده و به روند درمان و بهبودی بیماران کمک کند.

ممیزی استاندارد

افراد و شرکت‌ها برای تولید تجهیزات پزشکی و اجرایی کردن ایده‌های خود می‌توانند با اطمینان کامل از رعایت ممیزی استاندارد ISO 13485 و الزامات موجود در پروانه تولید تجهیزات پزشکی، برای تهیه محصولات و تجهیزات تولید شده در محیط تولید استاندارد شرکت نیکی پژوه واقع در تهران اقدام نمایند.

نیکی پژوه طب و سلامت

شرکت دانش بنیان طب و سلامت نیکی پژوه از سال ۱۳۸۴ کار خود را آغاز و در سال ۱۳۹۷ به طور رسمی اسم و برند خود را به ثبت رسانده است. این شرکت در زمینه تولید دستگاه‌های پزشکی مانند تنظیم کننده فشار کاف لوله تراشه و تجهیزات پزشکی مصرفی مانند تثبیت کننده بافت قلب فعالیت می‌کند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد شرکت دانش بنیان طب و سلامت نیکی پژوه محفوظ است.
طراحی وب