خدمات شتاب دهنده نیکی پژوه

شرکت دانش بنیان نیکی پژوه، با بهره‌مندی از تیم توسعه، تحقیق و تولید متبهر، با کسب سال‌ها تجربه درخشان در زمینه تولید تجهیزات پزشکی با اخذ گواهینامه‌ها و مجوزهای داخلی و بین المللی مانند اخذ مجوز تولید تجهیزات پزشکی از اداره کل تجهیزات پزشکی کشور عزیزمان ایران و دریافت استانداردهایی مانند ISO 13485 برای مدیریت کیفیت تولید تجهیزات پزشکی، ISO 10993 به منظور رعایت الزامات در آزمایشگاه زیست سازگاری، ISO 14644 و ISO 14698  برای ایجاد کلین روم های مناسب برای تولید و نگهداری از تجهیزات و بسیاری استاندارهای ضروری دیگر، به عنوان شرکتی شتاب دهنده همواره آماده کمک به افراد و سایر شرکت‌ها به منظور اجرایی کردن ایده‌های نوآورانه و خلاق در حوزه سلامت به دو روش لیبل گذاری و یا ایجاد محیط تولید استاندارد و مناسب برای تولید تجهیزات پزشکی در شرکت‌های طرف توافق است.

شرکت نیکی پژوه با استفاده از ابزار، تجهیزات و محیط‌های کاملاً استاندارد، ایده های خلاقانه شما عزیزان را معرفی و با اخذ پروانه و IRC کد برای هر محصول تولید شده، به آن‌ها جامه عمل می‌پوشاند. شرکت ما با برخورداری از آزمایشگاه‌ تخصصی دارای انکوباتور مانند آزمایشگاه زیست سازگاری، آزمایشگاه ایمنی الکتریکی و آزمایشگاه میکروبی را با امکان انجام انواع تست‌ طول عمر، تست اسکریلیتی، تست کانت میکروبی بعد از استریل، تست کانت میکروبی قبل از استریل و بسیاری از ملاحظات و آزمایش‌های مورد نیاز دیگر، توانایی در ایجاد فضای کلین روم جهت تولیدات پزشکی، برخورداری از دستگاه تزریق برای تزریق قالب، تزریق پلی کربنات و PVC  پزشکی با امکان اجاره دستگاه تزریق، اجاره محیط GMP مجهز به هود لامینار، استریل کردن با استفاده از دستگاه پلاسما و دستگاه اتیلن اکساید و اجاره آن‌ها، قالب سازی صنعتی تجهیزات پزشکی به صورت کاملاً دقیق و حرفه‌ای به کمک تیم تولید مجرب در شهر تهران تمام تلاش خود را در راستای تسهیل و تسریع روند ورود شما به بازار تجارت در زمینه تجهیزات پزشکی می‌کند.

 • اخذ پروانه و IRC کد
 • آزمایشگاه تخصصی
 • کلین روم
 • دستگاه تزریق
 • محیط GMP
 • دستگاه استریل کننده
 • قالب سازی صنعتی
 • هود لامینار
 • انکوباتر
 • بسته بندی و لیبل گذاری
 • تیم تولید عالی با موقعیت مکانی عالی
 • اخذ پروانه و IRC کد

  اخذ پروانه و IRC کد

  شرکت نیکی پژوه با سابقه درخشان در تولید انواع تجهیزات پزشکی بنابر تعهدات و اهدافی که از پیش تعیین کرده، تمامی فعالیت‌های خود را به صورت کاملاً قانونی و ضابطه‌مند به ثمر می‌رساند، به همین جهت نیز ضمن برخورداری از پروانه ساخت تجهیزات پزشکی و توانایی ایجاد محیط تولید استاندارد، از سازمان غذا و دارو جمهوری اسلامی ایران برای تمام تجهیزات تولیدی خود ایران کد یا همان شناسه اصالت کالا را دریافت می‌کند.

 • آزمایشگاه تخصصی

  آزمایشگاه تخصصی

  شرکت دانش بنیان طب و سلامت نیکی پژوه، با برخورداری از انواع آزمایشگاه تخصصی کلیه تست‌های لازم را جهت تولید تجهیزات پزشکی و مصرفی مانند تنظیم کننده فشار کاف لوله تراشه (ACPC) و تثبیت کننده بافت قلب یا لابستر برای تسهیل عمل جراحی قلب باز آف پمپ انجام می‌دهد.

 • کلین روم

  کلین روم

  کلین روم یا اتاق تمیز به فضایی محصور شده می‌گویند که در آن میزان رطوبت، دما، آلودگی و فشار روی کمترین مقدار تنظیم و کنترل می‌شود و رفت و آمد در آن مستلزم رعایت استاندارد و شرایط خاصی است. 

 • دستگاه تزریق

  دستگاه تزریق

  وجود دستگاه تزریق در محیط کلین روم برای تولید طیف وسیعی از تجهیزات پزشکی بسیار اهمیت دارد. در واقع در تولید تجهیزات پزشکی پلاستیکی علاوه بر مواد اولیه مقاوم نیاز به یک دستگاه تزریق با کیفیت نیز وجود دارد تا تزریق قالب، تزریق پلی کربنات و PVC پزشکی به درستی انجام شود.

 • محیط GMP

  محیط GMP

  برای تولید تجهیزات پزشکی با کیفیت خوب قبل از هر چیزی به شرایط مطلوب تولید یا محیط GMP با رعایت ضوابط‌ لازم نیاز داریم. تمرکز بر کل عملیات تولید و کنترل کیفیت و همچنین برطرف کردن نیاز مصرف کنندگان از موارد مهم و مطرح شده در اصول GMP هستند.

 • دستگاه استریل کننده

  دستگاه استریل کننده

  استریل کردن انواع تجهیزات پزشکی یکی از دغدغه‌های مهم افراد به ویژه کادر درمان است و روش استریل با توجه به تنوع وسیله‌ها متفاوت می‌باشد.

 • قالب سازی صنعتی

  قالب سازی صنعتی

  قالب سازی صنعتی در صنایع مختلفی مثل تولید لوازم خانگی، لوازم خودرو، تجهیزات پزشکی و ... کاربرد فراوانی دارد. امروزه قالب سازی قطعات پزشکی به بشر امکان تولید طیف بسیار وسیعی از تجهیزات مورد نیاز جهت درمان و بهبودی بیماران را داده است.

 • هود لامینار

  هود لامینار

  شرکت دانش بنیان نیکی پژوه در محیط تولید استاندارد خود به منزله جلوگیری از ورود آلودگی و رعایت الزامات مندرج در گواهینامه‌های داخلی و بین المللی اخذ شده، از هود لامینار استفاده می‌کند.

 • انکوباتر

  انکوباتر

  شرکت دانش بنیان نیکی پژوه با استفاده از انکوباتور که یک ابزار آزمایشگاهی است و با کنترل رطوبت، دما، میزان اکسیژن و ... فرصتی را برای رشد ارگانیسم‌های زنده فراهم می‌سازد‌، محیط مناسبی را جهت تولید ابزار و تجهیزات پزشکی و همچنین پیشبرد اهداف علمی و تحقیقاتی شما عزیزان را ایجاد می‌کند.

 • بسته بندی و لیبل گذاری

  بسته بندی و لیبل گذاری

  بعد از طی کردن مراحل طراحی و تولید تجهیزات پزشکی نوبت به مرحله‌ی بسیار مهم بسته بندی و لیبل گذاری تجهیزات استریل تولید شده توسط شرکت دانش بنیان نیکی پژوه می‌رسد البته شایان به ذکر است که شرکت ما با اجاره دستگاه لیبل زن امکان چاپ برچسب را به سایر شرکت‌های فعال در این حوزه نیز می‌دهد.

 • تیم تولید عالی با موقعیت مکانی عالی

  تیم تولید عالی با موقعیت مکانی عالی

  شرکت دانش بنیان نیکی پژوه متشکل از گروه تحقیق و توسعه مجرب به کمک یک تیم تولید عالی، انواع تجهیزات پزشکی مانند تنظیم کننده فشار کاف لوله تراشه (ACPC) و تثبیت کننده بافت قلب با اسم تجاری لابستر یا اختاپوس را به منظور استفاده در جراحی قلب باز به روش آف پمپ تولید و به بازار عرضه می‌کند.

نیکی پژوه طب و سلامت

شرکت دانش بنیان طب و سلامت نیکی پژوه از سال ۱۳۸۴ کار خود را آغاز و در سال ۱۳۹۷ به طور رسمی اسم و برند خود را به ثبت رسانده است. این شرکت در زمینه تولید دستگاه‌های پزشکی مانند تنظیم کننده فشار کاف لوله تراشه و تجهیزات پزشکی مصرفی مانند تثبیت کننده بافت قلب فعالیت می‌کند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد شرکت دانش بنیان طب و سلامت نیکی پژوه محفوظ است.
طراحی وب