شرکت دانش بنیان

طب و سلامت نیکی پژوه

شرکت نیکی پژوه، این شرکت شتاب دهنده در صنعت تجهیزات پزشکی تمامی خدمات و فعالیت‌های یاد شده را با تکیه بر توان علمی متخصصین، دستگاه‌ها و تجهیزات پیشرفته موجود در محیط‌های تولید استاندارد مجموعه به شما بزرگواران ارائه می‌کند.

تجهیزات پزشکی

وجود تجهیزات پزشکی گامی بزرگ در جهت تسهیل روند درکان و بهبودی افراد دارای بیماری‌های مختلف محسوب می‌شود و شرکت دانش بنیان نیکی پژوه متشکل از تیم تحقیق و توسعه مجرب از سال ۱۳۸۴ در زمینه تولید تجهیزات پزشکی با اخذ مجوزها و استانداردهای داخلی و بین المللی با چندین مورد ثبت مقالات ISI و دریافت گواهینامه ثبت اختراع در عرصه‌های داخلی، بین المللی و شرکت در جشنواره‌های مختلف تا کنون در حال فعالیت جدی به عنوان شرکتی تولید کننده و شتاب دهنده در حوزه سلامت است. شرکت ما که علاوه بر دریافت استاندارد ISO 13485، موفق به اخد پروانه تولید تجهیزات پزشکی از اداره کل تجهیزات پزشکی جمهوری اسلامی ایران شده است، به جز ارائه محصولات خود با توجه به توافقات صورت گرفته با شرکت‌های متقاضی، تولید تجهیزات پزشکی را به صورت برچسب گذاری در محیط‌ تولیدی کاملاً استاندارد متشکل از آزمایشگاه تخصصی، انواع کلین روم، دستگاه تزریق، محیط GMP، انواع دستگاه استریل کننده، انکوباتور و ... با امکان اخذ پروانه و IRC کد برای محصولات تولید شده جهت ورود به زنجیره تجاری و همچنین با تکیه بر توان علمی و تخصصی تیم تولید مجرب و عالی مستقر در تهران انجام می‌دهد و یا به منظور ایجاد محیط تولید استاندارد و مناسب برای ساخت انواع تجهیزات پزشکی سایر شرکت‌ها را یاری می‌کند.

محصولات نیکی پژوه

طبقه بندی تجهیزات پزشکی شامل دستگاه‌های پزشکی و تجهیزات مصرفی هستند که توسط شرکت دانش بنیان نیکی پژوه در محیط تولید استاندارد متشکل از کلین روم، هود لامینار، آزمایشگاه تخصصی، محیط GMP، دستگاه استریل کننده، قالب سازی صنعتی و ... به کمک پرسنل و متخصصانی با تجربه در شهر تهران تولید و به بازار عرضه می‌شوند.

خدمات دانش بنیان نیکی پژوه

شرکت نیکی پژوه با حمایت کریدور صادرات به منظور آشنایی با الزامات استاندارد ISO 13485 و همچنین با بررسی کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها، موسسات دانش بنیان و نظارت بر اجرا زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ایران و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی دولت به عنوان یک شرکت دانش بنیان و فعال در زمینه سلامت و تولید تجهیزات پزشکی به ثبت رسده است که خدمات و محصولات متنوعی را ارائه می‌کند.

  • ایده پروری

  • خلق ایده

  • ثبت اختراع و مقاله معتبر

  • جشنواره‌های داخلی و بین المللی نوآوری

  • طراحی و ساخت نمونه اولیه

  • جذب سرمایه گذار

  • راه اندازی خط تولید

  • اخذ مجوز لازم

خدمات شتاب دهنده نیکی پژوه

شرکت دانش بنیان نیکی پژوه، با بهره‌مندی از تیم توسعه، تحقیق و تولید متبهر، با کسب سال‌ها تجربه درخشان در زمینه تولید تجهیزات پزشکی با اخذ گواهینامه‌ها و مجوزهای داخلی و بین المللی به عنوان شرکتی شتاب دهنده همواره خدماتی بهینه به سایر شرکت‌ها و ارگان‌ها را به منظور اجرایی کردن ایده‌های نوآورانه و خلاق در حوزه سلامت، ارائه می‌کند.
برای آشنایی با هریک از خدمات بر روی عنوان مورد نظر کلیک کنید.

عنوان جهت ویرایش است

عنوان جهت ویرایش است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از ...
لطفا عنوان ویرایش شود

لطفا عنوان ویرایش شود

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از ...
عنوان برای نمونه است

عنوان برای نمونه است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از ...
نیکی پژوه طب و سلامت

شرکت دانش بنیان طب و سلامت نیکی پژوه از سال ۱۳۸۴ کار خود را آغاز و در سال ۱۳۹۷ به طور رسمی اسم و برند خود را به ثبت رسانده است. این شرکت در زمینه تولید دستگاه‌های پزشکی مانند تنظیم کننده فشار کاف لوله تراشه و تجهیزات پزشکی مصرفی مانند تثبیت کننده بافت قلب فعالیت می‌کند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد شرکت دانش بنیان طب و سلامت نیکی پژوه محفوظ است.
طراحی وب